Series
Ratings
30
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.5