Movies
Ratings
25
SunflowerRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Mr. NobodyRated ★ 4.5- BlackRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.5
PandorumRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5