Series
Ratings
72
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.0- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
86Rated ★ 4.5
86Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 3.5
- That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 3.0