Movies
Ratings
588
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
PearlRated ★ 2.0
VivariumRated ★ 2.0
The Divine FuryRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.0
VictoryRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
The LoverRated ★ 4.0
The ReckoningRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Seoul VibeRated ★ 2.0
Yaksha: Ruthless OperationsRated ★ 2.0