Series
Ratings
31
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Empire of GoldRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 3.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 0.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5- My Boss, My HeroRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0