Movies
Ratings
1012
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 3.5
Whispering CorridorsRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.0
An Ethics LessonRated ★ 2.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 1.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
Bad TripRated ★ 4.0
CircleRated ★ 1.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 3.5
Righteous TiesRated ★ 2.5