Series
Ratings
144
The Art of SarahRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5- Pro BonoRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Love MeRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
EntourageRated ★ 1.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 2.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
- Smile, YouRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.0
MaskRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 3.0