Series
Ratings
211
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.5
AemaRated ★ 4.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
Girls Band CryRated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.0
Akiba Maid WarRated ★ 4.0
The Elusive SamuraiRated ★ 4.5
Keep Sweet: Pray and ObeyRated ★ 4.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
Odd TaxiRated ★ 4.5
MashleRated ★ 3.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 2.5
Zombieverse Season 1Rated ★ 2.5