Movies
Ratings
862
The Blind SideRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
BossRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.5
Lilo & Stitch 2: Stitch has a GlitchRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Conspiracy TheoryRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
Ron’s Gone WrongRated ★ 3.5
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Mary Poppins ReturnsRated ★ 3.5