Series
Ratings
24
House of CardsRated ★ 2.5
Scandal: A Shocking and Wrongful IncidentRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 0.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.5
Modern FamilyRated ★ 1.0
My Love From Another StarRated ★ 0.5
MonstarRated ★ 1.0- War of MoneyRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 1.5
Bubble GumRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 1.0
The NewsroomRated ★ 0.5
Big ThingRated ★ 5.0
Penny DreadfulRated ★ 1.0
Oh My GhostRated ★ 2.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 2.0