Movies
Ratings
200
Eight BelowRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 2.5
The DealRated ★ 2.0
Fresh GuacamoleRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Cardcaptor Sakura: The MovieRated ★ 4.0
Inuyasha the Movie: Affections Touching Across TimeRated ★ 2.5
Inuyasha the Movie 2: The Castle Beyond the Looking GlassRated ★ 2.5
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 3.5
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 3.5
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 3.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 3.0