Movies
Ratings
79
Monsters vs. AliensRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
The SmurfsRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Sector 7Rated ★ 1.0
The Last GodfatherRated ★ 1.0
HopeRated ★ 4.0
FluRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 2.0
2012Rated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 1.0
Cast AwayRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 1.0
The PianistRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.0- D-WarRated ★ 2.0