Movies
Ratings
121
La La LandRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Twice BornRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.5
One DayRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0