Series
Ratings
86
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0