Series
Ratings
188
Love Is for SuckersRated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.0
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.5- Pro BonoRated ★ 3.5
Dear XRated ★ 3.5
Hijack Season 1Rated ★ 3.5
High Potential Season 1Rated ★ 3.5
It's NightRated ★ 2.0
One Dollar LawyerRated ★ 3.5
The Killing VoteRated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5