Movies
Ratings
42
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 2.0
TunnelRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.0