Series
Ratings
688
Trust Me: The False ProphetRated ★ 4.0
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 3.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Cable GirlsRated ★ 4.0
Cable GirlsRated ★ 4.0
The LeopardRated ★ 3.5- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
The Empress Season 2Rated ★ 3.5
The Empress Season 1Rated ★ 3.5
Emily in Paris Season 5Rated ★ 3.0- 신들린 연애Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5