Movies
Ratings
801
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0
The Voice of Hind RajabRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
BakudanRated ★ 3.0- Time of CinemaRated ★ 1.0
The Day, December 3, 2024 'Fabricated Insurrection, Hidden Truth'Rated ★ 5.0- Whispering WaterRated ★ 3.5
MercyRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 4.0- ColonyRated ★ 3.0
Dream HomeRated ★ 2.5
Song Sung BlueRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
The Passengers of the NightRated ★ 0.5
The People UpstairsRated ★ 3.5- DeprivationRated ★ 1.0
- Echo of the PastRated ★ 4.0
Left-Handed GirlRated ★ 0.5
Dead to RightsRated ★ 2.5