Movies
Ratings
20- WishRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
ActressesRated ★ 2.0
King KongRated ★ 3.0