Movies
Ratings
165
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 5.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 2.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.5
TwilightRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.0
I Don't Know How She Does ItRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 5.0
One Small HitchRated ★ 5.0
With Love... from the Age of ReasonRated ★ 2.0
GirlfriendsRated ★ 1.0
First DaughterRated ★ 3.0
Another Cinderella StoryRated ★ 3.0
Monte CarloRated ★ 2.0
Project MakeoverRated ★ 4.0