Series
Ratings
289
Good Omens Season 1Rated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Andor Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 4Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Agatha All AlongRated ★ 3.5
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Normal PeopleRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 3.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Sex Education Season 4Rated ★ 4.0