Series
Ratings
13
Demon SlayerRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Heartless CityRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 2.0
The NewsroomRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Empress MyeongseongRated ★ 2.5