Movies
Ratings
53
FluRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 2.0- River of No ReturnRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 2.5
Black DogRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 2.0