Series
Ratings
153
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 5.0- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 4.0
Boyfriend on DemandRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 3.0
The Hookup Plan Season 1Rated ★ 3.5