Movies
Ratings
1093
PapermanRated ★ 4.0
EdenRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
JackieRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
The Bacchus LadyRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Picture MeRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 3.0
Hot PursuitRated ★ 1.5
It BoyRated ★ 2.5
TammyRated ★ 2.0
PromRated ★ 2.5