Series
Ratings
197
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Doctor ChaRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0