Movies
Ratings
89
The Polar ExpressRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 2.5
HerRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0