Series
Ratings
21
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
GiantRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Bad GuyRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 3.0