Movies
Ratings
62
Spirited AwayRated ★ 4.0- As the Gods WillRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 0.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.5
AlliedRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 5.0
SingRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0