Series
Ratings
26
MonstarRated ★ 2.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 0.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 1.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
- Men on a MissionRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0