Movies
Ratings
244
The GrinchRated ★ 4.0
Super Happy ForeverRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
The Age of AdalineRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
No Hard FeelingsRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 5.0
Tokyo GodfathersRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Reality BitesRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0