Series
Ratings
153
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
The ResidenceRated ★ 4.0
She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 3.0
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 4.0
ChiikawaRated ★ 3.5- Soul EaterRated ★ 3.5
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
The Legend of KorraRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 4.0
What If...? Season 2Rated ★ 3.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
HildaRated ★ 4.5
Steven Universe FutureRated ★ 4.0- Pui Pui Molcar: Driving SchoolRated ★ 5.0
Don't Hug Me I'm ScaredRated ★ 4.0