Movies
Ratings
13
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The KingRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0