Series
Ratings
103
The Art of SarahRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- 어른 김장하Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0