Movies
Ratings
16
Spirited AwayRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 2.0
UpRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5