Movies
Ratings
554
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5- So Refreshed!Rated ★ 1.0
- The Shadow GirlRated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.5
ExitRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 2.5
The Divine FuryRated ★ 1.5
The Invisible WitnessRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 4.0- 18 - Eighteen NoirRated ★ 2.5
Even Lambs Have TeethRated ★ 2.0- One Summer NightRated ★ 1.0
American PsychoRated ★ 1.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Dear ExRated ★ 3.5