Series
Ratings
73
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 5.0- Akai YubiRated ★ 5.0
Strike BackRated ★ 5.0- Nemuri no MoriRated ★ 5.0
- The Locked Room Murders SpecialRated ★ 5.0
- TrickRated ★ 5.0
- TrickRated ★ 5.0
- TrickRated ★ 5.0
RomeRated ★ 5.0
Da Vinci's DemonsRated ★ 5.0
HERORated ★ 5.0
Keigo Higashino MysteriesRated ★ 5.0
The Full Throttle GirlRated ★ 5.0- Dragon ZakuraRated ★ 5.0
- Marco PoloRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0- VikingsRated ★ 5.0
VikingsRated ★ 5.0