Movies
Ratings
32
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.5
SecretRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 1.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 1.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
MasterRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 1.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0