Movies
Ratings
125
SmugglersRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.5
Four MinutesRated ★ 4.0- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 3.5
TomboyRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
The 400 BlowsRated ★ 2.5
Le SamouraïRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
A Day for an AffairRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.5