Series
Ratings
41
MomRated ★ 4.0
MomRated ★ 4.0
WeedsRated ★ 4.5
WeedsRated ★ 4.5
SeinfeldRated ★ 5.0
The X-FilesRated ★ 4.0
The X-FilesRated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0- The OfficeRated ★ 5.0
The OfficeRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The MiddleRated ★ 3.5
The MiddleRated ★ 3.5
SeinfeldRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 3.0
The X-FilesRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0