Series
Ratings
68
Tastefully YoursRated ★ 4.0- MonsterRated ★ 5.0
DAN DA DANRated ★ 5.0
The Dangers in My HeartRated ★ 4.5
Wistoria: Wand and SwordRated ★ 4.0
Failure Frame: I Became the Strongest and Annihilated Everything with Low-Level SpellsRated ★ 3.5
I Parry Everything: What Do You Mean I’m the Strongest? I’m Not Even an Adventurer Yet!Rated ★ 4.0
The Elusive SamuraiRated ★ 5.0
The Dangers in My Heart Season 2Rated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Migi & DaliRated ★ 3.5
DororoRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Skeleton Knight in Another WorldRated ★ 3.5
Deaimon: Recipe for HappinessRated ★ 4.0
So I'm a Spider, So What?Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
By the Grace of the GodsRated ★ 3.0
Reincarnated as a SwordRated ★ 4.0