Series
Ratings
107
Master of StudyRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 2.0
PastaRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 6Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0