Series
Ratings
108
Bloodhounds Season 2Rated ★ 4.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 4.0- 1997 세계최강 아키라키드Rated ★ 5.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Dexter: ResurrectionRated ★ 5.0
Dexter: Original SinRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 5.0
The TyrantRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0