Movies
Ratings
545
28 Days LaterRated ★ 3.5
Earth Girls Are EasyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 1.5
The Fifth ElementRated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
MotherRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 0.5
OppenheimerRated ★ 3.0
RushRated ★ 3.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
AlienRated ★ 3.0