Series
Ratings
45
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Law SchoolRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.0