Movies
Ratings
837
LobbyRated ★ 2.5
The Super Mario Galaxy MovieRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.0
The GuiltyRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
Family SwitchRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
Happy Gilmore 2Rated ★ 2.5
The MediumRated ★ 2.5
IncantationRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Happy GilmoreRated ★ 3.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5