Series
Ratings
27- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
The Rational LifeRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.0