Movies
Ratings
91
I Am Number FourRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 3.0
RedRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 2.0
BlindRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
ThirstRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
300Rated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.0