Movies
Ratings
430
BurningRated ★ 4.5- The Reservoir GameRated ★ 5.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 4.5
My Week with MarilynRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 5.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 2.5
The Riot ClubRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
I, TonyaRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
Tales of the NightRated ★ 4.0