Series
Ratings
18
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Run OnRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Solomon's PerjuryRated ★ 4.5- The Spectacular Spider-ManRated ★ 0.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
Dining TogetherRated ★ 0.5
DoctorsRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 1.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Dr. FrostRated ★ 4.0